Mesinik
Tööpakkumise number #833890

Mesinik

Nordmel
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame Sinult edukat mesila töö ja protsesside planeerimist ning mesilasperede heaolu ja tervise tagamist, et meie mesila tootlikkus saaks veelgi kasvada.

Ootused kandidaadile

Võta meiega ühendust, kui

  • omad töökogemust suuremast mesilast
  • Sind iseloomustab iseseisvus ja võtad meelsasti initsiatiivi
  • suudad näha ette ja planeerida mesila tööd
  • oled avatud uuendustele ja “can do” suhtumisega
  • Sul on hea planeerimisoskus ning oled süsteemne
  • võtad vastutuse ning oled lahendustele keskendunud
  • oled huvitatud arenemast koos meie ettevõttega

Tööpakkumise number
#833890

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023
Mesinik Mesinik

Nordmel

Nordmel on uuendusmeelne ja kasvule ning ekspordile keskendunud Eesti üks edukamaid
mee tootjaid ja käitlejaid.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
TAIMEKASVATUSJUHI ABI Saimre Viljakasvatuse OÜ
2 päeva jäänud
TAIMEKASVATUSJUHI ABI Saimre Viljakasvatuse OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
3 näd. tagasi
METSATÖÖLINE Reale Puit OÜ
4 päeva jäänud
METSATÖÖLINE Reale Puit OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
nädal tagasi
MÜÜGIESINDAJA Viljandi Motokeskus OÜ
725 - 2500 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA Viljandi Motokeskus OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
SAEVESKI TÖÖLINE MT Wood OÜ
3 päeva jäänud
SAEVESKI TÖÖLINE MT Wood OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
LÜPSJA Karpo OÜ
1 päev jäänud
LÜPSJA Karpo OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
Vaatan kõiki
Mesinik
Mesinik