Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67611

Meriti majandustarkvara konsultant

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Merit Tarkvara pakub tööd tehniliste oskustega Meriti majandustarkvara konsultandile.

Töö sisuks on olemasolevate klientide konsulteerimine, tarkvara seadistamine ja tugiteenused (programmid Merit Ladu, Merit Aktiva, Merit Palk). Töö toimub valdavalt kliendi juures.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea arvutioskus.
  • Arusaamine majandustarkvara toimimisest.
  • Kohusetundlikkus, täpsus, usaldatavus ja iseseisvus.

Kasuks tuleb:
  • Kogemused majandustarkvara valdkonnas.

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Palun saatke oma CV hiljemalt 21. maiks 2006.

Tööpakkumise number
#67611

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. mai 2006
Kuulutus sisestati:
18. mai 2006

AS Merit Tarkvara on Eesti juhtiv majandustarkvara tootja alates 1991. aastast. Meie klientideks on mitu tuhat firmat väikestest suurteni. Merit Tarkvaral on kontorid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõgeval ja Põltsamaal.

Vaata rohkem