Värsked tööpakkumised

Merepersonali assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435091

Tööpakkumise number

435091

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna kontorisse merepersonali assistenti, kelle töö sisuks on:
• värbamisprotsesside assisteerimine
• andmebaaside korrashoid ja täiendamine
• andmete õigsuse kontroll ja sisestamine andmebaasidesse
• muu igapäevane personalialane töö

Nõudmised kandidaadile

• varasem assisteerimise kogemus personalitöö vallas
• hea inglise ja eesti keele suuline ja kirjalik oskus
• hea arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel, Outlook)
• hea pingetaluvus,täpsus, optimism ning otsustusvõime
• hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

• motiveerivat töötasu
• huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
• sõbralikku töökollektiivi
• kaasaegseid töötingimusi rahvusvahelises ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.