Värsked tööpakkumised

Merelogistika juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112315

Tööpakkumise number

112315

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on merevedude korraldamine Wood Supply Europe erinevate äriüksuste vahel üle maailma. Põhilisteks ülesanneteks on:
• laevatuse aasta-, kvartali- ja kuuplaanide koostamine ning nende täitmise jälgmine
• vajaliku aruandluse pidamine ning kokkuvõtete analüüs
• pikaajaliste laevalepingu projektide ettevalmistamine ning pidev suhtlemine nii klientide, laevaomanike kui ka Stora Enso teiste äriüksustega.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgem haridus merenduse või majanduse erialal
• soovitav on eelnev, vähemalt 2-aastane töökogemus merenduses
• oskus kasutada tänapäevaseid tugisüsteeme
• väga hea eesti- ning inglise keele oskus; soome, vene või mõne muu võõrkeele oskus tuleb vaid kasuks
• kõrge enesedistsipliin ning tahe anda oma panus hästitoimivaks meeskonnatööks
• hea koostöö- ja iseseisva töötamise oskus ning võime lahendada iseseisvalt ka keerukuaid probleeme

Pakume vastutusrikast ametikohta ja suurepäraseid võimalusi isiklikuks arenguks koos konkurentsivõimaelise töötasuga. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Väärtustame sotsiaalse vastutuse põhimõtteid. Stora Enso motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on head töötasud ning preemiasüsteemid, suvepäevad, jõulupeod jm ühisüritused nii töötajatele kui ka nende pereliikmetele, peretoetused, perioodilised tervisekontrollid, täiendav kindlustus kõikidele töötajatele ning huvitavad täienduskoolitused

Lisainfo

Lisainfo ametikoha kohta:
- Hillar Väravas, Wood Supply Europe merelogistika grupi juht, tel +372 714 0057
- Ülle Matt, Stora Enso Forest Products Baltic personalijuht, tel +372 714 0012

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2007

Stora Enso on integreeritud paberi-, pakkematerjali ja metsatööstusettevõte, mis toodab ajakirja- ja kvaliteetpaberit, pakendipappi ning puidutooteid. Neis valdkondades on Stora Enso Group globaalne turuliider. Stora Enso peamisteks üksusteks Balti riikides on puidutöötlemise ettevõte Stora Enso Timber ja puiduvarumise üksused, mis kuuluvad Stora Enso Wood Supply Baltic koosseisu. Stora Enso Wood Supply Baltic varub aastas 6,8 miljonit m3 toorpuitu grupi tselluloosi- ja paberitehastele ning saeveskitele. Stora Enso Timberile kuulub 4 saeveskit ja üks liimpuittehas Eestis, üks saeveski Lätis ning üks saeveski Leedus. Kogu tootmismaht on 1,3 miljonit m3. Wood Supply Baltic´us ja Stora Enso Timberis töötab Balti riikides kokku 1500 töötajat.