Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139248

Mere- ja raudteevedude koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- konteinervedude operatiivtöö korraldamine
- konteinerite transpordi korraldmine raudteega
- transpordialase dokumentatsiooni vormistamine
- suuline ja kirjalik suhtlemine partneritega nii Venemaal kui mujal maailmas
- suhtlemine ja koostöö müügimeeskonnaga

Ootused kandidaadile

- hea vene, eesti ja inglise keele oskus
- varasem kogemus raudtee valdkonnas
- arvuti kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd rahvusvalisse kontserni kuuluvas firmas
- mitmekesist motivatsioonipaketti
- rahvusvahelist kollektiivi, kus ei puudu ühisüritused ja muu "fun"

Lisainfo

GreenCarrier OÜ, varasema nimega Global Cargolink OÜ on senini peamiselt konteinervedude ekspedeerimisega tegelenud firma. Skandinaavia logistikakontserniga GreenCarrier International liitumine toimub 1.2.2008. Lisainfo: www.greencarrier.ee (alates 1.2.2008)

Tööpakkumise number
#139248

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2008

GreenCarrier on Skandinaavia edukaimate logistikafirmade hulka kuuluv ettevõte, mis asutati 1993. aastal Göteborgis ning on aastate jooksul arenenud hästitoimivaks esinduste võrguks Rootsis, Norras, Hispaanias, Hiinas ja nüüd ka Eestis.

Vaata rohkem