Värsked tööpakkumised

Merchandiser/ Toodete paigutaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120538

Tööpakkumise number

120538

Töö kirjeldus

Toodete paigutaja vastutab Prike AS-i klientide juures toodete olemasolu eest riiulitel ja väljapanekukohtadel vastavalt etteantud kirjalikele juhistele.
Korraldab parimad väljapanekud koostöös müügiesindajaga.
Töö olemus nõuab palju liikumist ja oskusi oma aja planeerimiseks.

Nõudmised kandidaadile

• Keskharidus
• Ausus
• Korrektsus
• Pingetaluvus
• Suhtlemisoskus
• Iseseisvus
• B-kategooria juhiluba ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas firmas, konkurentsivõimelist tasu ja meeldivat meeskonda.
Isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsioon.

Lisainfo

Töökoht asub Peterburi tee 92G, Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007

AS Prike on kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.
Alates 2006.septembrist esindame Eestis ka järgnevaid tubakatooteid- Kent jaVogue.