Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21384

Merchandiser

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • toodete väljapaneku ja reklaammaterjalide olemasolu tagamine kauplustes
  • osalemine ettevõtte müügiüritustel ja kampaaniate läbiviimisel

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • isikliku auto olemasolu
  • eesti keele suuline ja kirjalik valdamine
  • vene keele oskus suhtlemistasandil
  • tahe ennast teostada
  • korrektsus, aktiivsus, positiivsus

Ettevõte pakub

  • sobivusel kindlat ja stabiilset töökohta
  • võimalust töötada arenevas ettevõttes
  • töötulemustest sõltuvat teenimisvõimalust
  • paljuhuvitavat ja loovat tööd

Lisainfo

Otsime merchandisereid PÄRNUSSE.
Elulookirjeldus (CV) saada e-postil personal@salestar.ee või faksinumbril 6135 730.

Tööpakkumise number
#21384