Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61882

Mercedes-Benz ja Mitsubishi raskeveokite müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded on seotud Mercedes-Benz ja Mitsubishi raskeveokite müügitöö organiseerimisega Eestis

Ootused kandidaadile

tehniline või majandusalane keskeri või kõrghariduse olemasolu
eelnev aktiivne müügitöö kogemus
teadmised sõidukitest (raskeveokitest) ja varuosadest
eesti keele ladus valdamine ning inglise ja vene keele oskus
huvi autonduse ja tehnika vastu
B/C-kat. juhilubade olemasolu
arvuti kasutamise oskus
meeskonnatööle orienteeritus
ausus, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid
professionaalset meeskonda
koolitust ja enesetäiendusvõimalusi
head, töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#61882