Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217076

Menswear merchandiser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- müükide jälgimine ja analüüsimine
- kaubalähetuste ettevalmistamine, kaupluste varude täiendamine
- suhtlemine kauplustega ja valmiskaubalaoga
- kaupade sissetulekute jälgimine ja vajadusel koordineerimine
- brändi kaubavarude direktori assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

- kõrg-/ eriharidus
- eelnev töökogemus in-office/ fashion merchandiserina
- huvi moe vastu
- väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas; kasuks tuleb skandinaavia, vene, leedu keelte valdamine suhtlustasandil
- väga hea Exceli kasutamisoskus;
- kiire, paindlik ja täpne tööülesannete täitmisel
- analüütiline ja süstemaatiline
- iseseisev ja vastutusvõimeline
- meeskondlik

Ettevõte pakub

Tööd rahvusvahelis ettevõtes
Kommandeeringud välismaale - kontoritöö ja poodide haldamine (kuni 4-5 kuud aastas)
Arenguvõimalused

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV palgasooviga e-posti aadressile: hrgroupest[at]gmail.com või kandideeri CVkeskus.ee kaudu hiljemalt 17. veebruariks.
Tööle asumise aeg orienteeruvalt veebruar/märts 2011.

We apologize, but due to the high volume of applications received, only the successful candidates will be contacted.

Tööpakkumise number
#217076

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2011

Kiiresti arenev noortele meestele ja naistele suunatud kiirmoe bränd 30 jaepoega välismaal, seoses firma laienemisega, otsib oma Tallinna meeskonda Menswear Merchandiserit.

Vaata rohkem