Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64809

Menetlusgrupi konstaabel

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Väärteoasjade kohtueelne menetlus;
  • Väärteoasjade kohtuväline menetlus;
  • Kuritegude ennetamises, tõkestamises ja avastamises tähtsust omavate tõendite kogumine ja talletamine;
  • Lääne-Harju politseiosakonna esindamine kohtus.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või keskharidus ja vanempolitseiametniku kvalifikatsioon;
  • Vastavus konstaabli ametikoha kutsesobivus- ja atesteerimisnõuetele;
  • Hea eneseväljenduse oskus;
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus politseitööalase sõnavara valdamisega;
  • Arvutikasutamise oskus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • Nooruslikku töökollektiivi;
  • Ametipalka alates 6400 kroonist ning muid avaliku teenistuse seadusest tulenevaid lisatasusid;
  • Kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

KASUKS TULEB:

  • Iseseisev mõtlemisoskus;
  • Otsustusvõime;
  • Hea suhtlemisoskus;
  • Riigi põhikorra ja kodanike õiguste ning vabaduste tundmine, politsei- ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine.

Tööpakkumise number
#64809