Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629802

Менеджер по закупкам- Ostukorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projektide õigeaegse realiseerimise organiseerimine ja kontroll
  • Töötamine tööstuslike ja elektroonikaseadmete tarnijatega/ uute tarnijate otsing
  • Hinnapäringute saatmine, vastuste töötlemine ja analüüsimine
  • Komponentide, materjalide ja komplekteeritavade osade sisseost
  • Tööaruannete ja dokumentatsiooni koostamine ja pidamine

Описание работы:

  • Организация и контроль своевременной реализации проектов
  • Работа с поставщиками промышленного и электрооборудования / поиск новых поставщиков
  • Рассылка ценовых запросов, обработка и анализ ответов
  • Закупка компонентов, материалов и комплектующих
  • Составление и ведение рабочей отчётности и документации

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt tehnilises valdkonnas)
  • Soovitav on eelnev tööstuslike ja/või elektroonikaseadmete hanke kogemus
  • MS Office programmide ja arvuti valdamine kõrgtasemel
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes, kui kirjas (kasuks tuleb hispaania keele oskus)
  • Hea suhtlusoskus ja läbirääkimiste kogemus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas
  • Enesearendamise võimalus
  • Juhiloa olemasolu (B kat.)

Требования к кандидату:

  • Высшее образование (желательно в технической сфере)
  • Желателен опыт работы в закупках промышленного и/или электрооборудования
  • Отличное знание ПК и MS Office
  • Владение эстонским, английским и русским языками как устно, так и письменно (преимуществом будет знание испанского языка)
  • Хороший навык общения, навыки ведения эффективных переговоров
  • Умение работать как самостоятельно, так и в команде
  • Желание обучаться
  • Наличие водительских прав (B кат.)

  • Head võimalust realiseerida oma teadmisi ja hindamatut kogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • Karjääri ja proffessionaalset kasvu
  • Viie päevast töönädalat (täistööaeg)
  • Fikseeritud palka
  • Firma üritusi, ühiseid sporditegevusi
  • Sõbralikku kollektiivi ja meeldivat töökeskkonda

Фирма предлагает:

  • Хорошую возможность реализации своих навыков и бесценный опыт в международной компании
  • Карьерный и профессиональный рост
  • Пятидневная рабочая неделя (полная занятость)
  • Фиксированный оклад
  • Корпоративные мероприятия, совместное занятие спортом
  • Дружный коллектив и благоприятную рабочую атмосферу

Tööpakkumise number
#629802

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
29. november 2019

ElectroAir Ltd Comapny developes and manufactures a hight-tech and innovative Ground Power Unit equipment for different types of aircrafts.

Products of ElectroAir Ltd Company is not just „different“ on the aviation market: we produce current converters, rectifiers and other solutions for uninterrupted power supply at airports as well as water and compressed air supply systems. Our products combine deep technological expertise and innovation, both for Civilian and Military markets.

Vaata rohkem