2023-08-23 14:48:55

Менеджер по продажам/Müügijuht

CVKeskus.ee klient
750 - 1500 €/мес Брутто

Описание работы

Обьявление о работе менеджера по продажам

BigBerry ищет в свою команду менеджера по продажам. От Вас мы ждем ответственность, устойчивость к стрессовым ситуациям, нацеленность на результат, оперативность и самостоятельность. Работа осуществляется дистанционно.

Обязанности:

  • подготовка рекламных и демонстрационных материалов;
  • поиск потенциальных клиентов;
  • проведение переговоров, целью которых становится продажа товара или услуг;
  • организация, проведение и участие в разнообразных рекламных мероприятиях – презентациях, выставках и т. д.;
  • разработка плана продаж и контроль над его выполнением;
  • учет продаж и различных статистических данных, непосредственно связанных с ними;
  • подготовка отчетности и аналитических материалов с итогами работы

Müügijuhi töökuulutus

BigBerry otsib oma meeskonda müügijuhti. Ootame teilt vastutustunnet, võimet taluda pingelisi olukordi, suunatust tulemusele, operatiivsust ja iseseisvust. Töötatakse eemalt.

Kohustused:

  • reklaam- ja tutvustusmaterjalide koostamine;
  • potentsiaalsete klientide otsimine;
  • läbirääkimised, mille eesmärk on kaupade või teenuste müük;
  • erinevate reklaamürituste korraldamine, läbiviimine ja neil osalemine (esitlused, näitused jne);
  • müügiplaani väljatöötamine ja selle täitmise kontroll;
  • müügiarvestus ja sellega otseselt seotud statistilised andmed;
  • töö tulemuste kohta aruannete ja analüütiliste materjalide koostamine.

Требования к кандидату

  • Доскональное знание продукции или услуг собственной компании, включая исчерпывающий перечень достоинств и существующие недостатки. Первые необходимо наглядно демонстрировать, а значение вторых – минимизировать;
  • Умение четко и грамотно формулировать мысли, а также слушать собеседника(представителя компании), определяя его персональные запросы и потребности;
  • Понимание мотивации покупателя или получателя услуг. Необходимо для концентрации усилий на главном направлении переговоров;
  • Владение базовыми навыками работы со специализированным программным обеспечением, необходимым для разработки презентаций, рекламных и наглядных материалов;
  • Аналитическое мышление, которое дополняется устойчивостью к стрессам и способностью работать в кризисной ситуации
  • Вполне достаточно среднего или профессионального образования
  • Владение иностранным языком(английский), также эстонский и русский на разговорном уровне

Nõuded:

  • Oma ettevõtte toodete või teenuste põhjalik tundmine, sealhulgas põhjalik nimekiri tugevatest ja nõrkadest külgedest. Esimest tuleb selgelt näidata ja teise tähendust minimeerida;
  • Oskus mõtteid selgelt ja asjatundlikult sõnastada, samuti kuulata vestluskaaslast (ettevõtte esindajat), määrates kindlaks tema isiklikud soovid ja vajadused;
  • Mõista ostja või teenuse saaja motivatsiooni. Jõupingutused tuleb koondada läbirääkimiste põhisuunale;
  • Esitluste, reklaam- ja visuaalsete materjalide arendamiseks vajaliku spetsialiseeritud tarkvaraga töötamise põhioskused;
  • Analüütiline mõtlemine, millele lisandub vastupidavus stressile ja töövõime kriisiolukorras;
  • Piisab kesk- või kutseharidusest;
  • Võõrkeele (inglise keele), ka eesti ja vene keele oskus vestlustasandil

Фирма предлагает

  • Официальное трудоустройство;
  • Заработная плата(оклад от 750-1500€) и системы мотивации – по результатам собеседования в зависимости от уровня квалификации и опыта работы соискателя;
  • Режим работы 9:00 – 18:00, пн-пт, выходные дни: сб, вс
  • Дружный коллектив

Me pakume:

  • Ametlikku töökohta;
  • Töötasu (kirjuta ise) ja motivatsioonisüsteemi ‒ vastavalt vestluse tulemustele, olenevalt taotleja kvalifikatsiooni tasemest ja töökogemusest;
  • Tööaeg (näiteks kirjuta aeg ise) 9.00‒18.00, E-R, puhkepäevad: L, P;
  • Sõbralikku kollektiivi.