Värsked tööpakkumised

Meistrimees, hiljemalt 01.05.- 30.09.08

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150982

Tööpakkumise number

150982

Töö kirjeldus

Pakume tööd meistrimehele (handyman) heatasemelises hotellis Norras.

Ülesanded lühidalt:

* Konverentsiruumide ettevalmistamine laudade ja toolide seadmisega
* puusepa- ja maalritööd
* esemete, tehnika hooldamine ja parandamine
* Sise- kui ka välistööd
* Sarnased või eelnevatega seotud ülesanded

Nõudmised kandidaadile

Inglise keel suhtlustasandil
Vähemalt keskharidus
Oskused ja varasemased töökogemused analoogsete tööde tegemisel
töökus ja kohusetundlikkus, koostöö oskus
hea tervis
positiivne ellusuhtumine

Transport, majutus ja toitlustamine on töötaja jaoks tasuta, töö graafilku alusel, leping sõlmitakse Eestis.
Palk( neto) alates 15 030 EEK (162 töötundi)
ületunnid +50%, riigipühad +100%, preemia võimalus

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
7. mai 2008

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, administraatori, ettekandja, koka, köögiabilise, jt. ametikohtadele.