Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #738238

Meistrimees-autojuht

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Väiksemate haldusremondi- ja hooldustööde teostamine peremajades;

* Territooriumi korrashoid;

* Laste ning perevanematega vajalike sõitude teostamine (9-kohaline buss, sõiduauto);

* Sõidukipargi haldus (hooldusajad, rehvivahetus, korrasoleku tagamine jms).

Ootused kandidaadile

* Hea sõidu- ja suhtlemisoskus;

* Tööriistade käsitsemis- ning lihtsamate ehitusalaste parandustöödeteostamisoskus;

* Oskus kaasata ning juhendada lapsi ja noori;

* B-kategooria juhilubade olemasolu ja vähemalt 5-aastane sõidukogemus;

* Hea eesti keele oskus, laitmatu taust ning eeskujulik käitumine igas olukorras;

* Valmisolek paindlikuks tööajaks.

Ettevõte pakub

* Kaasaegseid töövahendeid;

* Tervisetoetust 100 € kvartalis Stebby keskkonnas;

* Tervisekindlustust;

* Aastas 30 päeva puhkust.

Tööpakkumise number
#738238

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2021

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulundusühing, mis tegutseb aastast 1995 ning mille peamine eesmärk on pakkuda vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud lastele uut kodu ning valmistada nad ette iseseisvaks eluks.

Vaata rohkem