Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26239

Meistriabi

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meistriabi tööks on tooraine vastuvõtmine, teppimis- ja kraasimismasina häälestamine, toortekkide kvaliteedi jälgimine, vastutab oma töö eest ning tagab vahetuse lõppedes korrasoleku oma töökohas.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat peaks olema keskeri või tehnilise haridusega, omab varasemat töökogemust tekstiilitööstuses. Töös täpne, korrektne, kiire ja abivalmis.
Vajalik on arvuti kasutamise oskus.
Töö eeldab tehnilist taiplikkust ( tegemist erinevate masinatega ), sobilik eelkõige meesterahvale.

Ettevõte pakub

Stabiilsust, arenguvõimalusi pakkuvaid sisekoolitusi.

Lisainfo

Töötajad saavad lisaks põhipalgale ettevõtte töötulemustega seotud preemiat. Uued töötajad läbivad vajaliku sise- ja täiendkoolituse. Esialgne töökoht on kuni uue tootmishoone valmimiseni Vändras. Ettevõte korraldab töötajate transpordi tööle ja tagasi kuni uue tootmishoone valmimiseni firma kulul.

Tööpakkumise number
#26239
Meistriabi