Tööpakkumise number

569050

AS Saku Metall Uksetehas Meistriabi

Töö kirjeldus

• Ostutellimuste vormistamine.
• Erinevate töölõikude töö planeerimine/juhendamine.
• Arvete kontroll ja süsteemi sisestamine.
• Saatelehtede vastuvõtmine.
• Komplekteerimislehtede genereerimine.
• Mittevastavuste lahendamine.
• Erinevate andmete töötlus.

Nõudmised kandidaadile

• Keskharidus.
• Tehniline taiplikkus.
• Hea eesti keele oskus, kasuks tuleb suhtlemisoskus vene keeles.
• Arvutikasutamise oskus.
• Pingetaluvus, täpsus, korrektsus ja tahe õppida ning areneda.
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmises.

Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo:
• Tööaeg on graafikujärgselt vaheldumisi lühike nädal (K,N) ja pikk nädal (E,T,R,L,P). Tööpäeva kestab 08.00-20.00.
• Töö ei ole füüsiliselt raske.
• Töökoht asub Karjaveres, Rae vallas. Ettevõtte poolt on töökohale ja tagasi linna transport.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
26. november 2018
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1300 EUR kuus
Soovin kandideerida

Meistriabi

AS SAKU METALL UKSETEHAS

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehasena ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehasena. Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd ligi 270 inimesele.

AS Saku Metall Uksetehas on 2012.a suvel AS-ist Saku Metall eraldunud ettevõte, kelle tegevuseks on metalluste ja -konstruktsioonide tootmine. Uksetehasel on kaks tütarettevõtet - Soomes OY Saku Metall ja Eestis paigaldusteenust pakkuv OÜ SM INSTA. Uksetehase käive 2014/2015 majandusaastal oli üle seitsme miljoni euro.

Vaatan ettevõtte profiili