Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176779

Meister

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude kasvuga otsime oma kollektiivi TOOTMISMEISTRIT, kelle tööülesannetks on vahetuse töö igapäevane korraldamine ning laoliikumiste kajastamine laoprogrammis.

Ootused kandidaadile

- Hea inglise ja eesti keele oskus
- arvutikasutamise oskus (MS office)
- hea arvutusoskus ning analüüsivõime
- eelnev töökogemus puidusektoris (soovitavalt meistri ametikohal)
- tootmistööliste juhtimise võime

Pakume kindlat töökohta arenevas ettevõttes, meeldivat töökollektiivi, atraktiivset motivatsioonipaketti ning väljakutset pakkuvaid tööülesandeid

Tööpakkumise number
#176779
Meister