Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57917

Meister

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Cleanaway Viljandi osakond tegeleb jäätmekäitlus- ja teehooldustöödega Viljandi, Pärnu ja Valga linnas ja maakonnas. Osakonna masinapargi suuruseks on ca 25 ühikut, töökojas töötab 3 remonditöölist.

Meistri peamisteks ülesanneteks on:

  • remonditöökoja töö korraldamine
  • auto-, traktori- ja masinapargi korrashoiu ja ekspluatatsiooni tagamine
  • tööga seonduva aruandluse koostamine
  • Viljandi osakonna territooriumi halduse korraldamine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on tehnilise eriharidusega
  • tunneb kaasaegset tehnikat, masinate remonditehnoloogiat ja omab vastavaid oskusi ja töökogemust
  • omab vähemalt B,C-kategooria juhilube
  • tunneb piisavalt arvutit (Word, Excel) et hakkama saada aruandluse ja paberitööga
  • on kohusetundlik ja valmis täitma erinevaid tööülesandeid vastavalt vajadusele

Ettevõte pakub

stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Lisainformatsiooni töökohustuste kohta saab Viljandi piirkonna juhatajalt Jaan Viljaselt, tel 50 93 498

Tööpakkumise number
#57917
Meister