Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378055

"Meister", "Töödejuhataja"

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi teotahtelist teedeehituse meistrit, töödejuhatajat. Meistri, töödejuhataja ülesanne on juhtida töid objektil, organiseerida vajalikud
mehhanismid/materjalid, suhelda kolmandate osapooltega, vajaliku dokumentatsiooni igapäevane täitmine.

Ootused kandidaadile

Nõutav TEEDEEHITUSLIK kaheaastane eelnev töökogemus, ausus, hea suhtlemisoksus kriitilistel olukordadel, tugev pingetaluvus, võimalust töötada komandeeringutes üle Eesti

Ettevõte pakub

arenemis- ja karjäärivõimalusi
huvitavat töökeskkonda
konkurentsivõimelist palka
positiivset ja asjalikku tööõhkkonda
tööks vajalikku täiendkoolitust
võimalusi otseselt mõjutada oma palka
tööks vajalikud töövahendid

Tööpakkumise number
#378055

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. mai 2015
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2015

InfraRoad OÜ tegeleb teede ja platside ehituse, asfalteerimise, tänavakivide paigalduse, haljastuse hoolduse ja rajamisega.

Vaata rohkem