Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320686

Meister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Piimatoodete valmistamine,
tehnoloogiliste protsesside parameetrite kontroll,
seadmete tsentraal- ja käsipesude teostamine,
protsessidega seotud dokumentide täitmine ja andmete sisestamine arvutiprogrammidesse.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima piimandusalase kõrg- või eriharidusega või vähemalt keskhariduse ja erialase täiendkoolitusega iseseisvaid, täpseid ja vastutustundlikke inimesi. Vajalik on arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel ning eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • töökohta rahvusvahelises ettevõttes
  • väljaõpet, tööriietust ja kaasaegset töökeskkonda
  • Tartust tööle tasuta transporti
  • sportimisvõimalusi ja palju teisi omatöötaja soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Tartu maakonnas, Valio Eesti AS Laeva meiereis (Tartust 25 km kaugusel). Töö on vahetustega, sealhulgas ka öisel ajal.

Tööpakkumise number
#320686

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
20. september 2013

Valio Eesti on üks suurimaid kohalikke piimatööstusettevõtteid. Peamiselt Lõuna-Eesti farmide toorpiimast valmistatud Valio Eesti tooteid leiab ka Lätist, Leedust, Venemaalt, Itaaliast, Soomest ja Ameerika Ühendriikidest. Rohkem kui 350 töötajaga Valio Eesti on juhtivaid kohalikke toorpiima kokkuostjaid, piimatoodete, sh juustude, eksportijaid ning Võru ja Laeva üks suurimaid tööandjaid. Ettevõtte tootevalikust leiab igapäevaseid, aga ka funktsionaalseid piimatooteid, mille aluseks on Valio rahvusvahelise kontserni teaduslikud uuringud ja uued tootmismeetodid. Valios läbi viidud teadustööd on hinnatud ka Nobeli preemiaga.

Vaata rohkem

Meister