Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137041

Meister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meistri ülesandeks on filosoofia teaduskonna kunstide osakonnas ja maalikunsti õppetoolis läbiviidava õppetöö toetamine ning igapäevane asjaajamine.

Ootused kandidaadile

  • algteadmised kunstiõpetuses kasutatavatest materjalidest ja õppevahenditest,
  • oskus kasutada ateljees vajaminevaid töövahendeid,
  • esmane arvutikasutamise oskus (Word, Excel),
  • valmisolek füüsiliseks tööks.

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja huvitavat töökeskkonda

Lisainfo

Töö sobib ka tudengile.

Täpsem info tel 737 5669 (Reeli Reinaus) ja www.ut.ee/konkurss.

Tööpakkumise number
#137041

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2008

Tartu Ülikool kuulub Eesti viie suurima tööandja hulka. Ühendades kõrgel rahvusvahelisel tasemel õppe-, teadus- ja arendustegevusi on ülikool põnev ning rohkeid väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuv organisatsioon.

Vaata rohkem

Meister