Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194980

Meister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- autode hooldus- ja remonttööde planeerimine ja korraldamine meie TARTU esinduses
- autode tehnoseisundi määramine
- vajalike varuosade tellimuste esitamine
- auto üleandmiseelne kontroll
- alluvate töötajate töö organiseerimine, kontroll ja kindlustamine töövahenditega

Ootused kandidaadile

- tehniline kesk-eri või kõrgharidus
- erialane töökogemus meistri/tööde vastuvõtja ametikohal autoettevõttes min 3 a.
- tehniline taiplikkus
- eesti keele ladus valdamine ja inglise ning vene keele oskus suhtlustasandil
- väga hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
- ausus ja abivalmidus
- täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- arvuti kasutamise oskus
- meeskonnatööle orienteeritus
- B-kat. juhiload

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd ja uusi väljakutseid
- koolitust ja enesetäiendusvõimalusi
- töötulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Kasuks tulevad:
- eelnev töökogemus autolukksepana
- C-kat. juhilubade olemasolu
- saksa keele oskus

Kõik kandidaadid saavad tagasisidet!

Tööpakkumise number
#194980
Meister