Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377220

Tööpakkumise number

377220

Töö kirjeldus

Uue kolleegi peamised ülesanded on seotud teehooldetööde korraldamisega Tartu maakonna riigimaanteedel, lisaks ka tööde korraldamine ehitus- ja remondiobjektidel ning tööks vajaliku tehnika korrashoiu ja töövalmiduse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

haridus kesk-eri, soovituslikult teedeehitusalane
2-3 aastane valdkondlik töökogemus teehoolde või -ehituse alal;
väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office) ning vähemalt B-kategooria juhiluba.

Eduka töötamise eelduseks meistri ametikohal on suurepärane organiseerimis- ja enesekehtestamisoskus, samuti kohusetunne ning vastutuse võtmine enda ning meeskonna töötulemuste eest.

Pakume omalt poolt eneseteostusvõimalusi arenevas ning dünaamilises organisatsioonis. Asjatundlikke, avatud ja koostööd väärtustavaid kolleege ning kaasaegset töökeskkonda ning mitmekülgset motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2015
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2015

AS Eesti Teed on äriühing, mis on asutatud aastal 2012 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt. Meie põhitegevuseks on riigimaanteede hooldamine ja ehitus 5 Eesti maakonnas - Võru, Tartu, Saare ja Pärnu maakonnas ning Lääne-Virumaal. Meie organisatsioonis töötab ca 370 töötajat.

Meie missiooniks on tagada turvaline kodutee igale liiklejale.
Igapäevategevustes lähtume meie põhiväärtustest - asjatundlikkus, usaldusväärsus, innovaatilisus.