Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23052

Meister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoautode ja busside hooldejaama töö korraldamine
Klientidega suhtlemine
Tööülesannete jagamine lukkseppadele, nende töö kontrollimine
Arvete koostamine.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus või eelnev samalaadne töökogemus
C (D;E) kategooria juhiload
Inglise (Saksa) ja vene keele oskus
Pingetaluvus
Valmisolek vahetustega tööks
Suhtlemisoskus
Arvutioskus

Ettevõte pakub

Töö kaasaegsetes tingimustes
Erialast koolitust
Töö tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Ettevõte on Volvo Veoautode ja Busside autoriseeritud esindaja Eestis hoolduse ja remondi alal.

Tööpakkumise number
#23052

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. august 2003
Kuulutus sisestati:
6. august 2003

Volvo Veoautode Korporatsiooni ametlik esindaja varuosade, garantii ja remondi alal

Vaata rohkem

Meister