Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 461223

Tööpakkumise number

461223

Töö kirjeldus

Töö organiseerimine klaasplastikust pumplaid ja mahuteid valmistavas tootmistsehhis Vana-Narva maanteel.

Nõudmised kandidaadile

Tehniline haridus, kogemus tootval tööl töötamisel. Isikliku transpordi kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Transpordi kompensatsiooni, huvitavat ja mitmekesist tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2017
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2017

Meie põhiliseks tegevussuunaks on klaasplastikust vihma- ja reovee puhastussüsteemide, rasvapüüdurite, õli- bensiinipüüdurite, pumplate ning mitmesuguste vedelike hoidmiseks mõeldud mahutite tootmine ja müük.

Pakume tõhusaid, kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke tootmislahendusi ka kõige keerulisemate ülesannete lahendamiseks. Kliendid hindavad meie kõrget kvaliteeti, usaldusväärsust ja korrektsust.