Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27839

Meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elastse vahtpolüuretaani töötlemise tsehhis õhtuse vahetuse töö korraldamine, organiseerimine ja töö kontrollimine.
Töö aeg 14.00-22.00
Tsehhi tööd puudutava dokumentatsiooni korrashoid ( töökäskude ettevalmistamine, töö tulemuste kontrollimine ).

Ootused kandidaadile

Tootmise korraldamise kogemus.
Kohusetundlikkus, hoolsus, täpsus.
Sobivus meeskonnatööks.
Organiseerimisvõime ja -oskus, algatus- ja otsustusvõime.
Arvuti kasutamise oskus ( Windows keskkond, Word, Excel)

Ettevõte pakub

Töötasu vastavuses töötulemustega
Võimalust töötada arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Otsime töötajat, kellel on eelnev töökogemus tootmise keskastmejuhina ja kes on energiline ning aktiivne.

Tööpakkumise number
#27839
Meister