Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42223

MEISTER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööde jaotamine brigaadide(tööliste) vahel.
  • Alluvate igapäevane juhendamine ja kontroll tööde teostamise ning kvaliteedi üle.
  • Tootmisplaanide tähtaegne ja kvaliteetne ning ökonoomne täitmine
  • Tööde organiseerimine ja juhtimine ning töökultuuri tagamine (puhtus ja kord).
  • Töödistsipliini kindlustamine alluvate osas.

Ootused kandidaadile

  • Metallide tehnoloogia tundmine
  • Metallide lõiketöötlemise tundmine
  • Mõõte ja kontrolltehnika tundmine
  • Varasema töökogemuse olemasolu
  • Elementaarne arvutikasutamise oskus
  • Inimlikkus, pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka
  • Püsivat töösuhet meeldivas kollektiivis

Tööpakkumise number
#42223
MEISTER