Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91101

Meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kuldsete kätega Meistrimeest, kelle ametikoha eemärgiks on kvaliteetse klienditeeninduse tagamine.

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • Mööbli ja valgustite paigaldamine ja kokkupanek müügisalongis ja kliendi juures
  • Tööks vajalike materjalide tellimine ja kohaletoimetamine
  • Toodete pakkimine salongides
  • Mööbli transport kliendile
  • Igakülgne müüja-konsultantide abistamine ja töö sujuv korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemisoskus ja positiivsus
  • Kogemus mööbli paigaldamisel
  • Tõsine töösse suhtumine ja tööks vajalik taibukus
  • Eesti ja vene keele oskus
  • Kohusetundlikkus ja korrektsus
  • Algatus ja organiseerimise võime
  • Autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas
  • Mitmekülgset tööd ja arenguvõimalust
  • Tööle väärilist ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Püsivat töösuhet
  • Toredaid kolleege ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#91101

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2007

Skandi Sisustus OÜ on 1996 aastal asutatud ettevõte, kelle omanduses on Sisustussalong Muster ja atHOME Tallinnas.

Vaata rohkem

Meister