Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238100

Tööpakkumise number

238100

Töö kirjeldus

- Tootmisüksuse ühe vahetuse igapäevase tegevuse juhtimine ja planeerimine
- Materjalide jälgimine ja planeerimine
- Tootmiskvaliteedi kontrollimine
- Tootmisprotsessi operatiivne juhtimine
- Tootmistööliste juhendamine

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus sarnasel ametikohal
- Kohusetundlikkus ja täpsus
- Tehniline taiplikkus
- Väga hea arvutioskus
- Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
- Tööd kiiresti arenevas kaasaegses tootmisettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. september 2011
Kuulutus sisestati:
5. september 2011

Põltsamaa Meierei Juustutööstus OÜ toodab alates 1960 aastast juustu ja võid. 1970-ndatel töötati välja, tänaseks juba klassikaks saanud, eestlaste üks lemmikjuustudest Hollandi Leibjuust Originaal.
Tänaseks pakub ettevõte tööd rohkem kui 140-le inimesele ning ettevõtte 2010 aasta käive oli 16,7 miljonit eurot.
Alates 2002 aastast kuulub ettevõte United Estover Grupi kontserni, milline tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise ning impordi- ja ekspordiga.
Kontserni tuntumad kaubamärgid on: Hiirte juust, Hollandi Leibjuust Originaal, Piimameister Otto, Vene Juust, Traditsiooniline Eesti Juust, Võileiva Juust jne.

Seoses tootmismahu kasvuga Tallinna pakketsehhis pakume tööd vahetuse meistrile.