Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #95628

Meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metallitööd konstruktsioonide ja seadmete tootmises.

Ootused kandidaadile

Isikuomadused:
-meeskonnatööle orienteeritud hea suhtleja
-omaalgatuslikkus ja otsustusvõime

Eesti ja vene keele valdamine
Tehniline haridus
Kogemused metallitöödest - keevitustöödest, mehhaanilisest töötlemisest.

Ettevõte pakub

Mitmekülgset tööd tugevas meeskonnas
Korralikke töötingimusi
Konkurentsivõimelist boonuspaketti

Tööpakkumise number
#95628

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

First Choice Recruitment pakub kuldsete kätega spetsialistile tööd metallitööde ettevõttes, kellel on kindlad partnerid ja väljakujunenud hästi motiveeritud rahulolev meeskond.

Vaata rohkem

Meister