Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39594

MEISTER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • vahetuse töö korraldamine: liinioperaatorite juhendamine, tööülesannete jaotamine, töögraafikute koostamine
  • lõpptoodangu kvaliteedi eest vastutamine
  • uute ja olemasolevate töötajate väljaõppe korraldamine
  • alluvatele igakuiste tulemuseesmärkide seadmine, töötulemuste kohta tagasiside andmine
  • tootmiseks vajalike ressursside olemasolu kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 1-aastane varasem töökogemus tööstuses ja/või tootmises
  • soovitavalt tehniline eriharidus
  • oskus kõnelda, kirjutada, lugeda eesti ja vene keeles, inglise keele oskus vähemalt suhtlemistasandil
  • arvutikasutamise oskus
  • suhtlemisoskus, täpsus ning korrektsus
  • varasem inimeste juhtimise kogemus

  • Karjääri-ja arenguvõimalusi rahvusvahelises dünaamilises keskkonnas
  • Täiendkoolitus
  • Konkurentsivõimelist tasu

Lisainfo

Palume lisada sooviavaldusele ja CV-le märgusõna "meister"

Tööpakkumise number
#39594
MEISTER