Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25815

Tööpakkumise number

25815

Töö kirjeldus

Juhendada liinioperaatoreid tagamaks pidev tootmisprotsess ning jälgida toodete vastavust Coca-Cola kvaliteedi nõuetele.

Nõudmised kandidaadile

• varasem töökogemus, soovitavalt tööstuses ja/või tootmises
• erialane haridus
• oskus kõnelda, kirjutada, lugeda eesti ja vene keeles
• oskus töötada personaalarvutiga
• suhtlemisoskus, täpsus ning korrektsus

Omalt poolt pakume karjääri- ja arenguvõimalusi rahvusvahelises dünaamilises keskkonnas, täiendkoolitust ning konkurentsivõimelist tasu.

Lisainfo

Palume lisada sooviavaldusele ja CV-le märgusõna "meister"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2003

Coca-Cola HBC on üks The Coca-Cola Company karastusjookide tootjatest, kes tegutseb 26 riigis üle Euroopa.
Coca-Cola HBC toodab, müüb ja turustab maailma kõige tuntuma kaubamärgiga karastusjooki Coca-Cola, samuti karastusjooke Coca-Cola light, Sprite, Fanta, Bonaqua, Schweppes jt. Coca-Cola HBC kui maailmaklassi müügiorganisatsiooni suunas liikuv ettevõte on oma organisatsioonis pühendunud sellise kultuuri loomisele, mis soodustab inimeste võimete täielikku rakendamist.
Coca-Cola HBC tütarettevõte AS Coca-Cola HBC Eesti on asutatud 1992. aasta mais. Ettevõttes on üle 240 töötaja üle Eesti.