Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398048

Tööpakkumise number

398048

Töö kirjeldus

Meistri peamiseks tööülesandeks on jooniste koostamine plasmalõikepingile.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on varasem metallitöötlemise kogemus, Sa suudad töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas ning oskad oma aega hästi planeerida.
Kasuks tuleb, kui omad metallilõikepinkide operaatori kutsetunnistust või keevituskoordinaatori pädevustunnistust.

Omalt poolt pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd ühes Eesti suurimas tee-ehitus kontsernis, väärilist töötasu ja hüvede paketti, kaasaegset töökeskkonda ning professionaalset meeskonda. Töökoht asub Raplas.

Kui tunned, et käesolev töökuulutus Sind kõnetas, siis oled oodatud kandideerima. Kandideerimise tähtaeg on 18.oktoober 2015.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2015

AS Teede REV-2 on TREV-2 kontserni kuuluv Eesti juhtiv ehitusettevõte, mille tegevusvaldkonda kuuluvad teedeehitus ja hoole, raudteede ehitus ja hoole, ehitusmaterjalide tootmine, geodeetilised mõõtmised ja liikluskorraldusvahendite tootmine.

TREV-2 kontserni ettevõtetel on juurutatud kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusjuhtimissüsteemid, mille vastavust rahvusvaheliste standardite ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 nõuetele kinnitavad OÜ Bureau Veritas Eesti poolt väljastatud sertifikaadid.