https://www.cvkeskus.ee/26242

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26242

Tööpakkumise number

26242

Töö kirjeldus

Meistri töö eesmärgiks on tootmisprotsessis oma vahetuse töö ladus korraldamine, tootmistellimuste õigeaegne ja ratsionaalne täitmine vastavalt kehtestatud ISO protseduuridele.
Meistri tööülesanneteks on tootmisesse materjalide tellimine ja ressursside planeerimine, toodangu ja lõpetamata toodangu arvestus ning kvaliteedi kontroll, valmistoodangu üle andmine lattu, puhtuse ja korra tagamine oma vastutuspiirkonnas.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on keskeri või keskharidusega, väga hea planeerimisoskuse ja organiseerimisvõimega, hea suhtlemisoskusega, töös korrektne, asjalik, kiire ja täpne ning sooviga töötada inimestega.
Vajalik on varasem kogemus inimeste töö juhtimisel, inglise keele valdamine suhtlustasandil, arvuti kasutamise oskust.
Kasuks tuleb varasem töökogemus tekstiilitööstuses.


Ettevõte pakub

Stabiilsust, arenguvõimalusi pakkuvaid sisekoolitusi, isiklikku arengut firmas.


Lisainfo

Töötajad saavad lisaks põhipalgale ettevõtte töötulemustega seotud preemiat. Uued töötajad läbivad vajaliku sise- ja täiendkoolituse. Esialgne töökoht on kuni uue hoone valmimiseni Vändras. Ettevõte korraldab töötajate transpordi tööle ja tagasi kuni uue tootmishoone valmimiseni firma kulul.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19 jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
08 jaanuar 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Wendre on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Euroopas. Ettevõte asutati 1935. aastal ning asub Vändras. Wendre on spetsialiseerunud põhiliselt, tekkide, patjade, tepitud toodete, madratsi-ja voodikatete tootmisele. Ettevõte ekspordib oma toodangust kuni 95 %. AS Wendre 2002 aasta käive oli 377,3 miljonit ja kasum 59,8 miljonit krooni. Wendres töötab hetkel 450 töötajat. Ettevõte on sertifitseeritud ISO 9001 -2000 alusel.

Lisainfo Internetis www.wendre.ee

Lähiaastatel on plaanis oluliselt suurendada oma käivet ning seoses sellega ka tootmis- ja ladustamispindasid. 2004. aastal alustab Wendre Pärnus uue tootmishoone ehitamist. Uute kaasaegsete ja heade töötingimustega tootmishoonest jõuab toodang ( padjad,tekid) ostjateni 2005.aastal.
Seoses tootmismahu kiire kasvuga võetakse konkursi korras ( esialgne väljaõpe ning töökoht Vändras kuni uue hoone valmimiseni Pärnus) tööle uusi töötajaid.