Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26242

Meister

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meistri töö eesmärgiks on tootmisprotsessis oma vahetuse töö ladus korraldamine, tootmistellimuste õigeaegne ja ratsionaalne täitmine vastavalt kehtestatud ISO protseduuridele.
Meistri tööülesanneteks on tootmisesse materjalide tellimine ja ressursside planeerimine, toodangu ja lõpetamata toodangu arvestus ning kvaliteedi kontroll, valmistoodangu üle andmine lattu, puhtuse ja korra tagamine oma vastutuspiirkonnas.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on keskeri või keskharidusega, väga hea planeerimisoskuse ja organiseerimisvõimega, hea suhtlemisoskusega, töös korrektne, asjalik, kiire ja täpne ning sooviga töötada inimestega.
Vajalik on varasem kogemus inimeste töö juhtimisel, inglise keele valdamine suhtlustasandil, arvuti kasutamise oskust.
Kasuks tuleb varasem töökogemus tekstiilitööstuses.

Stabiilsust, arenguvõimalusi pakkuvaid sisekoolitusi, isiklikku arengut firmas.

Lisainfo

Töötajad saavad lisaks põhipalgale ettevõtte töötulemustega seotud preemiat. Uued töötajad läbivad vajaliku sise- ja täiendkoolituse. Esialgne töökoht on kuni uue hoone valmimiseni Vändras. Ettevõte korraldab töötajate transpordi tööle ja tagasi kuni uue tootmishoone valmimiseni firma kulul.

Tööpakkumise number
#26242
Meister