Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436181

Meister liimkilbi osakonda

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Osakonnas höövlite, tõstukite ja presside tehniline ja tehnoloogiline haldamine koostöös tugiosakondadega
  • Töötajate juhendamine ja väljaõpe
  • Aruandlus

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus puidutööstuse seadmetel
  • Juhendamise oskus ja kogemus
  • Soov ja tahe töötada meeskonnas
  • Vene keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Püsivat töökohta
  • Toimekat tööõhkkonda
  • Kindlal kuupäeval laekuvat töötasu
  • Toetavat meeskonda

Lisainfo

Info töökoha kohta:
Meister allub liimkilbi osakonna tootmisjuhile. Koostöös tootmisjuhi ja tugiüksustega tuleb tagada sujuv ja plaanipärane toimimine

Tööaeg E-R, 08:00-16:30, kord kuus tuleb osaleda inventuuril.

Oled tegus, toimekas ja soovid edasi areneda? Ära oota rohkem, kandideeri kohe!
Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#436181

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2016
Kuulutus sisestati:
16. august 2016

JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Northern Europe´i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja JELD-WEN Inc. koosseisu. Rakveres asuva tehase peamisteks toodeteks on siseuksed ning ukselengid. Tehases töötab 3 vahetuses kokku pea 800 töötajat.
Täpsem info ettevõtte kohta meie kodulehel www.jeld-wen.ee.

Vaata rohkem