Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198254

Meister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hööveldus- ja viimistlusosakonna tootmistööliste igapäevase töö otsene juhtimine ja organiseerimine
  • Tellimuste tähtaegse täitmise ja kvaliteetse toodangu valmistamise tagamine
  • Tootmisosakonna tulemusliku töö korraldamine
  • Ressursside efektiivne kasutamine

Ootused kandidaadile

  • hea suhlemisoskus;
  • Eelnev töökogemus meistrina (meeskonna juhina) tootmisettevõttes, soovitavalt puidutööstuses
  • Organiseerimisvõime
  • Tehniline taip
  • Korrektsus ja ausus
  • Hea pingetaluvus ja koostöövõime
  • Kohuse- ja vastutustundlikkus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Toredat meeskonda
  • Võimalust areneda koos ettevõttega

Lisainfo

Avaldus koos lühikese elu- ja töökäigukirjeldusega saata CV Keskuse kaudu hiljemalt 25. juuniks 2010 .

Tööpakkumise number
#198254

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
25. mai 2010

JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Door Solutions'i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja AS JELD-WEN koosseisu. Rakveres asub ka grupi Baltimaade müügikontor, mis turustab JELD-WEN AS tooteid JELD-WEN kaubamärgi all.
Rakveres asuva tehase peamisteks toodeteks on uksed ja ukselengid. Tehases töötab 3 vahetuses kokku ligi 700 töötajat.

Vaata rohkem

Meister