Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23858

Tööpakkumise number

23858

Töö kirjeldus

Sinu töökohustusteks on vahetuse töö planeerimine ja juhendamine, masinate ja seadmete optimaalse kasutamise korraldamine, masinate rikete operatiivne likvideerimine.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled iseseisev, hea organiseerimisvõimega energiline inimene, siis pakume Sulle tööd kas saeveski vahetuse meistrina või õueala vahetuse meistrina.

Eeldame haridust ja/või kogemusi puidutöötlemise valdkonnas, juhtimiskogemust ning soovitavalt inglise ja vene keele oskust suhtlemistasandil.

Huvitavat tööd, rahvusvahelist suhtlust ja võimalust areneda.

Lisainfo

Ootame Sinu ametikäigukirjeldust koos palgasooviga hiljemalt 30.09.2003.a.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2003
Kuulutus sisestati:
11. september 2003

Flexa Eesti AS on 1994. aastal loodud 100% Taani kapitalil baseeruv Eesti firma, mis toodab männipuidust mööblikomponente, liimkilpi ning lastemööblit. Firma tootmiskompleksid asuvad Lääne-Virumaal, Viru-Nigulas ja Kadrinas.