Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196151

Meister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-tehnika ja tehnoloogia kasutamise korraldamine
-tehnoloogiliste küsimuste lahendamine
-tellimuste haldamine
-toodete kvaliteedi ja valmimistähtaegade tagamine
-tööks vajalike materjalide jälgimine ja planeerimine
-tööohutuse- ja kvaliteedialane järelevalve
-tootmistööliste juhendamine
-tootmisüksuse igapäevase tegevuse juhtimine ja planeerimine

Ootused kandidaadile

-eelnev töökogemus antud valdkonnas
-hea pingetaluvus ja orienteeritus meeskonnatööle
-juhtimis- ja organiseerimiskogemus
-algatus- ja otsustusvõime ning probleemide lahendamise oskus
-tulemustele orienteeritus ja vastutusvõime
-tehniliste jooniste lugemise oskus
-valmisolek töölähetusteks
-võime püstitada ja täita eesmärke
-autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

-ametiauto kasutamise võimalust
-arengu- ja eneseteostusvõimalusi
-huvitavat ja vastutusrikast tööd
-kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
-konkurentsivõimelist töötasu
-võimalust töötada arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#196151

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2010
Kuulutus sisestati:
4. mai 2010

Ettevõte on kaasaegset tehnoloogiat kasutav arengule suunatud tootmisettevõte, mis spetsialiseerub järgmistele valdkondadele:

metallist toodete projekteerimine, valmistamine ja paigaldus - konstruktsioonid, aiad, väravad, trepid, piirded, ventilatsioonitarvikud, serverikapid;
kaupluste ja laosisustuse valmistamine;
seadmete ja masinate remonditööde teostamine;
transportteenuste osutamine.
Ettevõtte tegevusvaldkond hõlmab keevitustöid- ja metallitöötlemisteenuseid, MIG-, TIG- ja punktkeevitust, kantimist ja lehetöötluskeskuse tooteid, torupainutustööd, treimis- ja freesimistöid. Ettevõtte toodangu moodustavad erinevad metalltooted vastavalt klientide tellimustele.

Vaata rohkem

Meister