Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166970

Meister-kvaliteedikontroll

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Humana Sorteerimiskeskus OÜ otsib oma sorteerimiskeskuse meeskonda meistrit-kvaliteedikontrolli (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajaks kuni 03.2012.a.). Sorteerimiskeskuses sorteeritakse peamiselt vähekasutatud rõivaid müügiks Humana kauplustesse ja ekspordiks.

Ootused kandidaadile

Kvaliteedikontroll/ meister peab tundma rõivatööstuse materjale, olema kursis moega, lisaks hea suhtleja ja hea pingetaluvusega. Soovitavalt nooremapoolne, sest töö eeldab füüsilist vastupidavust.
Kasuks tuleb varasem kergetööstuse kogemus.

Ühendust võetakse ainult valituks osutunud kandidaatidega.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
-stabiilset sissetulekut
-tervisekontroll tööandja kulul
-arvestatavat soodustust kaupade ostmisel
-huvitavat tööd
-katseajal põhipalk 8000.- kr (bruto) + tugev ja arusaadav boonussüsteem

Sorteerimiskeskus asub: Tallinnas, Betooni põik 8.

Tööpakkumise number
#166970

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest. Eestis on 50 töötajaga sorteerimiskeskus ja 14 kauplust.

Vaata rohkem