Meister klaasitöökojas VIP4

KLAASISSEPA OÜ

Tööpakkumise number

567905

Töö kirjeldus

Pakume tööd klaasija-müügimeistrile meie hubases klaasisalongis.

Tööülesanded:
Klientide nõustamine (erinevate klaasist erilahenduste kliendile väljapakkumine);
Hinnapakkumiste koostamine;
Klaaside lõikamine, akende klaasimine;
Tellimuste väljastamine ja kaupade pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Oled meile sobiv kandidaat, kui oled:
Hea suhtlemisoskusega;
Valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil;
Oled tehniliselt taiplik ja käeliselt osav;
Oled organiseeritud ja hea pingetaluvusega;
Klaasid võivad kohati üsna rasked olla, mistõttu on oluline ka hea füüsiline vorm ja valmisolek tõsta raskusi.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Sõbralikku kollektiivi ja mõistlikku ülemust - jutud kurjast ülemusest meie majas paika ei pea.
Stabiilset ja pikaajalist töökohta - meie ettevõtte keskmine tööstaaž on 7 aastat.
Erialast väljaõpet - meie käe all omandad põhjalikud teadmised klaasi töötlemisest ja klaasi põnevast maailmast;
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd - pakutaval ametikohal saad suhelda inimestega ja rakendust nii oma kehale kui ka vaimule.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
19. november 2018
Soovin kandideerida

Meister klaasitöökojas

Klaasissepa OÜ on 25-aastase kogemusega klaasiettevõte, kelle tootevalikust leiate kõik klaasiga seonduva. Pakume suures valikus klaase, pildiraame, autopeegleid ja kõike vajalikku klaasikunstiga tegelemiseks ning erinevaid klaasitarvikuid.
Samuti valmistame eritellimusel mitmesuguseid interjööritooteid nagu peegleid, lükandsüsteeme, dušinurkasid, akvaariumeid, klaasist uksi, piirdeid, varikatuseid ja vaheseinu ning muid klaasist erilahendusi.

Vaatan ettevõtte profiili