Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139012

Meister

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohtla-Järvel asuv AS Järve Bussipark, mis kuulub kontsernile ATKO Grupp, võtab tööle töökoja meistri, kelle tööülesanneteks on remonditöökoja jooksva töö korraldamine, busside remont ja hooldus.

Ootused kandidaadile

- head tehnilised teadmised
- varasem töökogemus veoautode ja busside remontimisel
- juhtimis- ja suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
transpordiettevõttes töötamise kogemus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- stabiilset tööd arenevas ettevõttes
- töötulemustele vastavat motiveerivat tasupaketti

Tööpakkumise number
#139012

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 70 - 100 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2008

ATKO Grupp on transpordi- ja turismikontsern, mis tegutseb 1999. aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine Eestis, Balti riikides, Skandinaavias ja Venemaal. ATKO Grupp teenendab Eestis bussiliine Järvamaal, Jõgevamaal, Saaremaal, Lääne- ja Ida Virummal, Valgamaal, Raplamaal ja Harjumaal.

Vaata rohkem

Meister