Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36480

Meister

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • igapäevaselt sujuva tootmisprotsessi organiseerimine ja kontroll, tagamaks tellimuste tähtaegne täitmine
  • tootmistiimidele tööplaanidega ja muu vajaliku tootmisdokumentatsiooniga varustamine
  • tiimliidrite töö juhendamine ja koordineerimine
  • töö planeerimine ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • eelnev töökogemus sarnasel ametikohal
  • tehniline taip
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • hea arvutikasutamise oskus
  • tööjooniste lugemise oskus
  • valmidus meeskonnatööks
  • hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus
  • stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • Vahetustega põhitöökohta
Motiveerivaid töö- ja palgatingimusi
Arenemisvõimalusi ettevõttes ja enesetäiendamisvõimalusi
Väljaõpe kohape“al ja teistes tütarettevõtetes
Ettevõtte poolt on korraldatud transport ja toitlustus ning tagatakse kõik vajalikud töövahendid

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna kesklinnast 10 km kaugusel Tallinna ringtee ääres Lagedil, selleks spetsiaalselt ehitatud uutes tootmishoonetes.

Tööpakkumise number
#36480
Meister