Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24359

Meister

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisprotsessi igapäevane juhtimine ja planeerimine
  • tootmistööliste juhendamine

Ootused kandidaadile

  • tehniline haridus
  • varasem töökogemus keskastme juhina
  • metallitöö kogemus
  • suhtlemisoskus, ausus, korrektsus, pingetaluvus
  • hea eesti-ja vene keele oskus
  • inglise keel suhtlustasandil
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavad ja pingelist tööd uues tehases
  • arenguvõimalust
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

CV ja palgasoov saata leo.martinen@frelok.ee, faksiga 6057102 või postiga AS Galv-Est Kiiu, Kuusalu vald,
Harjumaa 74604.

Tööpakkumise number
#24359

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2003
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2003

Galv-Est on uus, Kiidu rajatav, kaasaegsel tehnoloogial põhinev kuumtsinkimistehas.

Vaata rohkem

Meister