Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95670

Tööpakkumise number

95670

Töö kirjeldus

Seoses uue ja kaasaegse värviliini valmimisega vajame oma meeskonda värviliini meistrit.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- tõsist töösse suhtumist ja tehnilist taibukust
- head eesti ja vene keele oskust
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- võimalust töötada kahes vahetuses (7:00-15:30 ja 15:30-23:00)

- inglise keele oskus suhtlustasandil soovitav

Ettevõte pakub

Pakume:
- kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas (sh. soojad töö- ja olmeruumid)
- tööle väärilist ja konkurentsivõimelist töötasu
- püsivat töösuhet ja puhkust suvekuudel
- ületundide tegemise võimalust
- tasuta transporti Tallinna suunal või transpordikompensatsiooni Paldiski suunal

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel (ca 18km). CV palume saata koos palgasooviga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007