https://www.cvkeskus.ee/191439

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191439

Tööpakkumise number

191439

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on masinapargi (CNC frees- ja treipingid ning käsijuhtimisega frees-, trei-, ja puurpingid) toomise optimeerimine, vajalike tööriistade ostmine ja vajadusel programmeerimine. Pinkide järelvalve teostamine ja hoolduse korraldamine. Tootmisplaani järgimine ja osakonna juhtimine.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on tehniline haridus ja töökogemus vähemalt 5 aastat metallilõikepinkidel töötamisega.Sa tunned siirast huvi meie valdkonna vastu. Sinu edukaks toimetulekuks sellel ametikohal on oluline eelnev kokkupuude metallitöötlemise ja masinaehitusega. Töö eeldab eesmärgipärast tegutsemist ning vastutuse võtmist oma töö tulemuste eest. Eeldatavad isikuomadused on loogiline mõtlemine, visuaalne mälu,ruumi- ja kujunditaju, eetiline käitumine, tehniline mõtlemine, loov suhtumine töösse, iseseisvus, vastutus- ja otsustusvõime,oskus töötada meeskonnas, inimeste ja ressursside juhtimise oskus, protsesside juhtimise kogemus, orienteeritus tulemusele. Sul on hea vene keele, inglise keele ning eesti keele oskus.


Ettevõte pakub

Fors MW pakub omalt poolt võimalust liituda nr 1. masinaehitaja ja -müüjaga oma valdkonnas Euroopas. Täna globaalset haaret omav ettevõte pakub võimalust tegeleda kõrgekvaliteedilisi masinaid tootva ettevõtte üksuse juhtimisega . Kindlasti pakub Fors MW põnevat väljakutset, samuti võimetele ning tulemustele vastavat töötasu.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. märts 2010
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Fors MW on 1992. a. asutatud masinaehitusettevõte, mille peakorter asub Sauel. Fors MW grupp tegutseb 25 riigis ning seal töötab 120 inimest. AS Fors MW käive 2008.a. oli 295 miljonit krooni. Täna on Fors MW oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveokärude, NIAB traktorprotsessorite kui ka BIGAB konkstõstehaagiste osas. Fors MW toodete ning teenuste võtmeomadused on innovatsioon ja kvaliteet. Lähem informatsioon Fors MW toodete ning ettevõtte kohta Internetist: www.forsmw.com
Seoses uue ametikoha loomisega saab tööd mehaanilise töötlemise osakonna