Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53937

Meister

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on efektiivse töökorralduse tagamine 3. tootmistsehhis ning tsehhi juhataja assisteerimine.

Ootused kandidaadile

Kutse- või kõrgharidus (võib olla ka omandamisel)
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil (kasuks tuleb ka inglise või saksa keele oskus)
Hea suhtlemisoskus
Organiseerimisvõime
Windows keskkond tavakasutaja tasemel

Kasuks tuleb tehnikaalane haridus või töökogemus (puidu)tootmis ettevõttes

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
Motiveerivat töötasu
Tasuta sooja lõunat
Tööd 2s vahetuses
Arenemisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalus

Tööpakkumise number
#53937
Meister