Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640534

Meie meeskonda on oodatud: PLEKKSEPP

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

o Materjalide vastuvõtmine ja ladustamine;
o Plekkmaterjali tahveldamine ja ribastamine;
o Lisaplekkide tootmine;
o Valmis toodete pakendamine;
o Toodete väljastamine kliendile ja saatelehtede koostamine;
o Masinate seadistamine ja hooldus;
o Tööruumide korrashoidmine.

Ootused kandidaadile

o Keskharidust;
o Soovitatavalt kogemust sarnastel töödel samalaadsete seadmetega või plekitöödel;
o Korrektsust ja täpsust;
o Kohusetundlikkust;
o Oskust tegutseda iseseisvalt.

Ettevõte pakub

o Konkurentsivõimelist töötasu;
o Ettevõtte tööriideid ja isikukaitsevahendeid;
o Ettevõtte professionaalseid tootmis seadmeid ja tööriistu.

Tööpakkumise number
#640534

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2020

Priman Ehitus OÜ on 2006. aastal asutatud ettevõte. Meie peamisteks tegevusvaldkondadeks on katuse ja fassaadide ehitus, peatöövõtt ning üldehitustööd. Ehitusele lisaks tegeleme lisaplekkide tootmisega nii katustele kui ka fassaadidele.

Vaata rohkem