Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #749906

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on tootmisseadmete automaatika- ja elektrisüsteemide korrashoid, ennetav hooldus ja remont, süsteemirikete ja -vigade väljaselgitamine ning nende operatiivne likvideerimine; parendusettepanekute tegemine tootmisprotsesside ja -seadmete töö parendamiseks.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • Erialane haridus;
  • Oskus lugeda tehnilist dokumentatsiooni ja jooniseid;
  • Huvi tehnika ja uute tehnoloogiate vastu;
  • Valmisolek töötamiseks nii iseseisvalt kui meeskonnas, näidates üles initsiatiivi ja lahendades probleemsituatsioone algusest lõpuni;

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • Huvitavat  ja vaheldusrikast tööd, kus rutiinile ruumi ei jää;
  • Väärilist töötasu ja motiveerivat väärtuspakkumist;
  • Pikaaegset ja stabiilset töösuhet ning rohkelt arenemisvõimalusi;
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 7. jaanuariks katrin[ät]barrus.ee või kandideeri
CV keskuse kaudu. Võtame ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda! Meie ootame Sind! :)

Tööpakkumise number
#749906

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2021

Barrus on edukas ja arenev rahvusvaheline puidutööstus, ent samal ajal ka personaalne, stabiilne ja täiesti kohalik Võrumaa ettevõte, hinnates väga oma kogukonda! Mõtleme ja tegutseme suurelt ning seoses laienemisega oleme juurde otsimas inimesi, kellega koos toota maailma tipptasemel liimpuidust komponente ukse- ja aknatootjatele.

Vaata rohkem