Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719648

Mehhatroonik - tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame tootmisosakonda tublit kaastöötajat, kellele pakub huvi kaasa lüüa stabiilses ja kiiresti kasvavas elektroonikaseadmeid valmistavas ettevõttes.

Tööülesanded hõlmavad toodangu korpuste ettevalmistamist tööpinkidel, pool- ja lõpptoodete elektromehaanilist koostet, kaablite ettevalmistamist, jootetöid, toodete markeerimist ja pakendamist.

Ootused kandidaadile

  • täpsus ja kiirus, enesedistsipliin ja rutiinitaluvus
  • ausus ja kohusetundlikkus
  • arvuti kasutamise vilumus
  • valmisolek töötada inglisekeelse dokumentatsiooniga

Edu saavutamiseks meie ettevõttes tuleb kasuks:

  • kiire õppimisvõime ja -tahe ning tehniline taip
  • varasem tootmisalane töökogemus, tööriistade kasutamise oskus
  • jootmise ja/või keevitamise kogemus

Ettevõte pakub

  • tööalast väljaõpet ja arenguvõimalusi
  • tähtajatut stabiilset töösuhet
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi, kus igaühe panus on märgatav
  • kuni 1600 € töötasu sõltuvalt omandatud oskustest, saavutatud võimekusest ja tulemuslikkusest

Töökoht asub Tartu Teaduspargis, Lõunakeskuse kõrval. Tööaeg on E-R 8-16.

Tööpakkumise number
#719648