Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668392

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega võtame oma meeskonda

MEHHATROONIKU,

kelle põhiülesandeks on tootmisseadmete diagnostika, hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

  • hea tehniline taip
  • automaatika-, mehhatroonika- või tehnikaalane haridus
  • tehniliste jooniste lugemise oskus
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas.

Eelistame kandidaate, kellel on  varasem kogemus tootmisliinide hoolduses ja kes tunnevad tööstusautomaatikat.

  • võimalust töötada väga nüüdisaegsete seadmetega tootmisettevõttes
  • sõbralikku ja koostööle orienteeritud meeskonda
  • toetust sportimiseks, tervise edendamiseks, lapse sünni puhul
  • ajakohaseid töö- ja olmetingimusi
  • korralikke tööriideid ja töövahendeid.

Töö toimub graafiku alusel ajavahemikul  kl 8-22 (sh nädalavahetustel).

Töökoht asub 10 km kaugusel Tartu kesklinnast REOLAS.

Lisainfo: tehnikajuht Vootele Zirk tel 5886 8007

Tööpakkumise number
#668392

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Lisaks Euroopa moodsaima sisseseadega täisautomaatsele höövlitööstusele Tartumaal Reolas on Rait ettevõtete grupis ka NORDWOOD kaubamärgi all tegutsevad 3 kaasaegset saeveskit.
Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu Euroopasse, Aasiasse ja Austraaliasse. Täna anname tööd 150 inimesele.

Vaata rohkem